Bycie liderem w trudnych czasach to wielka odpowiedzialność.
Wesprzyj menedżerów ze swojej organizacji w radzeniu sobie z ciągłą zmianą, utrzymywaniem motywacji, spójności i efektywności zespołów.

Rozwijanie siebie i innych

W jakiej sytuacji?

Program jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają pracę na pozycjach związanych z zarządzaniem ludźmi lub są rozważani na takie stanowiska.

Autodiagnoza i moduły szkoleniowe będą też cennym przypomnieniem dla bardziej doświadczonych menedżerów.

 

Zobacz inne usługi w ramach Core Leadership Skills ->

Czego się nauczysz?

Warsztat jest przeznaczony dla menedżerów rożnej wielkości zespołów. Umiejętności lidera są kluczowe dla zapewnienia wydajnego obiegu obiegu informacji, zorganizowania pracy oraz utrzymywania motywacji zespołu.

Dzięki udziałowi w warsztacie m.in:

 • poznasz cechy dobrego, skutecznego „nauczyciela”,
 • przećwiczysz techniki przekazywania wiedzy,
 • dowiesz się więcej na temat godzenia roli coacha z innymi rolami liderskimi.

Zagadnienia poruszane w trakcie zajęć:

 • Podstawowe zasady przekazywania wiedzy.
 • Fundamentalne cechy dobrego, skutecznego „nauczyciela”.
 • Jak zaaranżować sytuację sprzyjającą uczeniu się.
 • Techniki przekazywania wiedzy.
 • Nauka w praktyce.
 • Instruktaż wzorowany na TWI.
 • Sposoby sprawdzania nowo nabytej wiedzy.
 • Edukowanie własnym przykładem.
 • Coaching w praktyce.
 • Techniki coachingowe.
 • Godzenie roli coacha z innymi rolami liderskimi.

Prowadzący:

Cezary Radomski  – Trener, coach, menadżer projektów rozwoju kadr.

Projekty, którymi się zajmuje:

Od 2002 roku jest wykładowcą i kierownikiem studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS. Kieruje projektami rozwojowymi dla menedżerów, sprzedawców i wybranych grup specjalistów. Prowadzi szkolenia, coachingi, doradztwo w obszarach zarządzania i motywowania pracowników, budowania zespołu, rozwiązywania konfliktów, negocjacji, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, podnoszenia efektywności osobistej oraz działania zespołu,  podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Przeprowadził ponad 700 szkoleń i sesji doradczo-coachigowych m.in. w firmach finansowych, firmach branży IT, sieciach handlowych i usługowych, branży automotive, centrach badawczo rozwojowych, przedsiębiorstwach grupy KGHM oraz innych firmach produkcyjnych z różnych branż.

Metody, które stosuje:

Projektuje i prowadzi szkolenia z zastosowaniem metod interaktywnych jak gry, symulacje, metodyki rozwiązywania problemów, action learning i error-management.

Akredytacje, tytuły, certyfikaty branżowe i trenerskie:

Absolwent psychologii (o specjalizacji psychologia społeczna) oraz socjologii, Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachingu „Moderator”. Certyfikowany mediator – certyfikat fundacji VCC.

Firmy, dla których pracowałem:

Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A., BZ WBK S.A., Volvo IT, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK), Axit Sp. z o.o., Capgemini Polska Sp. z o.o., Kaufland Polska Markety Sp. z o.o., Real Sp. z o.o., Pryzmat Sp. z o.o., Cermag Sp. z o.o., AAM Poland Sp. z o.o., Leoni Kable Polska Sp. z o.o., Dreaxlmeier Group, Autolife Sp. zo.o., Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Badań Eit+ Sp. z o.o., KGHM Cuprum Sp. z o.o. Centrum Badawczo-Rozwojowe, Protea – przemysł offshore, przedsiębiorstwa grupy KGHM, Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o., Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o., Cargill Polska Sp. z o.o., LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o., Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., Sonel S.A., Iiyama Polska Sp. z o.o., AB Bechcicki Sp. z o.o., Archicom, Ordipol Sp. z o.o., STO Sp. z o.o., Vipharm S.A., Krka Polska Sp. z o.o.

DATA:
Do uzgodnienia
CZAS TRWANIA:
3 sesje online po 4 godziny + praca własna
CENA:
Prosimy o kontakt z konsultantem
POWRÓT

Skontaktuj się z nami